Sabău și-a făcut „pachet” jucătorii: „Sunt vinovat! Aș vrea să nu fie doar câțiva care să sufere”

Sabău și-a făcut „pachet” jucătorii: „Sunt vinovat! Aș vrea să nu fie doar câțiva care să sufere”

Universitatea Craiova - U Cluj 2-1. Ioan Ovidiu Sabău (57 de ani), antrenorul oaspeților, a oferit prima reacție în urma insuccesului din această seară. Acesta le-a reproșat jucătorilor săi lipsa de implicare. U Cluj a condus-o pe Craiova până în minutul 87, însă a plecat din Bănie fără punct. În acest context, Sabău susține că doar unii jucători „au pus osul” și își reproșează strategia de transferuri. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor