S-au luat la bătaie înainte de Ecuador – Germania: haos în centrul New York-ului!

S-au luat la bătaie înainte de Ecuador – Germania: haos în centrul New York-ului!

Înaintea meciului din a treia rundă a grupei E de la Campionatul Mondial, între Ecuador și Germania, a avut loc un incident serios când două grupuri de suporteri s-au confruntat pe străzile din New York. Tensiunea a escaladat în centrul New York-ului, în Times Square, unde suporterii sud-americani s-au adunat înainte de a pleca spre stadionul MetLife din New Jersey. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor