S-a terminat Șelimbăr - FC Argeș, prologul etapei de Liga 2

S-a terminat Șelimbăr - FC Argeș, prologul etapei de Liga 2

Șelimbăr - FC Argeș, primul meci al etapei 11 din Liga 2, s-a încheiat fără gol înscris. Runda continuă cu 8 meciuri sâmbătă și se va încheia cu duelul Csikszereda - FCU Craiova, duminică, de la ora 11:00. Csikszereda conduce clar clasamentul ligii secunde, cu 25 de puncte obținute în 9 meciuri, urmată de CSA Steaua, care are cu 5 puncte mai puțin. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor