S-a aflat finala Cupei României la baschet feminin » Cele două formații au câștigat 19 din ultimele 24 de ediții

S-a aflat finala Cupei României la baschet feminin » Cele două formații au câștigat 19 din ultimele 24 de ediții

Sepsi SIC Sfântu Gheorghe și CSM Târgoviște s-au calificat în finala Cupei României la baschet feminin, care va avea loc duminică, 2 martie, la ora 19:00, în Sala Polivalentă din Arad. Sâmbătă, 1 martie, la Arad, a început Final 4-ul Cupei României la baschet feminin, care le-a avut ca participante pe Sepsi SIC Sfântu Gheorghe, CSM Târgoviște, CSM Constanța și FCC UAV Arad. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor