„Run, Forrest, run!”

„Run, Forrest, run!”

N-am idee dacă oamenii care au produs „All or nothing”, acel documentar-incursiune în culisele clubului Arsenal, au de gând să realizeze un al doilea sezon. Nu-s informații în sensul ăsta, deși parcursul „tunarilor” din acest campionat, indiferent de cum se va termina, cred că ar merita o continuare.  Iar dacă o fi să se realizeze, această zi de 18 februarie ar trebui să aibă un întreg episod destinat. Fiindcă a oferit tot ceea ce are fotbalul mai frumos. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor