România U20 avea 2-0 cu Germania în minutul 50. Incredibil cât s-a terminat

România U20 avea 2-0 cu Germania în minutul 50. Incredibil cât s-a terminat

România U20 a pierdut cu Germania U20, scor 2-3, după ce a condus cu 2-0. Meciul s-a jucat la Arad, pe stadionul celor de la UTA. Pentru România a fost primul meci din Liga Elitelor, o competiție amicală între echipele U20 din Europa. Alături de România, mai participă: Italia, Portugalia, Germania, Anglia, Polonia, Turcia și Cehia. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor