România U17, surclasată de Grecia. Jucătorii lui Nicolae Grigore n-au avut nicio șansă

România U17, surclasată de Grecia. Jucătorii lui Nicolae Grigore n-au avut nicio șansă

Echipa națională a României U17 a fost învinsă de Grecia U17 cu scorul de 0-3, în cadrul calificărilor pentru EURO U17, la Buftea. Naționala condusă de Nicolae Grigore se mai află în grupă cu Ungaria și Azerbaidjan. Următorul meci al României e împotriva maghiarilor, pe 16 noiembrie, de la ora 12:00. Partida cu azerii e pe 19 noiembrie, la Buftea România U17, învinsă de Grecia U17 Krommydas a deschis scorul în minutul 35 pentru naționala Greciei U17. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor