România - Kosovo » ULUIALĂ pe Arena Națională! Fotbaliștii kosovari au fugit la vestiare: meci întrerupt

România - Kosovo » ULUIALĂ pe Arena Națională! Fotbaliștii kosovari au fugit la vestiare: meci întrerupt

Meciul România - Kosovo, din Liga Națiunilor, ESTE ÎNTRERUPT! În prelungirile reprizei secunde, fotbaliștii kosovari au părăsit terenul Arenei Naționale. Ar fi fost deranjați de faptul că din peluză s-a scandat „Serbia!”, apoi că un scaun a fost aruncat pe gazon. Decizia a venit imediat după un conflict între Denis Alibec și Amir Rrahmani. Reporterii GSP transmit toate imaginile și informațiile de la fața locului. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor