ROMÂNIA are nevoie de Legea Novak!

ROMÂNIA are nevoie de Legea Novak!

Am bănuit, am sperat, ca tot românul, că odată cu schimbarea asta la vârf, țara nu va mai fi condusă prin postări pe facebook. M-am înșelat și iar e tardiv de târziu. Fiindcă Nicușor Dan, noul președinte, ne-a surprins pe toți cu rapiditatea cu care a pasat Legea 40-60 spre Curtea Constituțională, la numai câteva zile de când a primit-o. O fi fost la presiunea marilor patroni din fotbal și nu numai. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor