Româncele, elegante în negru înainte de duelul cu Serbia în playoff-ul BJK Cup

Româncele, elegante în negru înainte de duelul cu Serbia în playoff-ul BJK Cup

Echipa de BJK Cup a României o va întâlni pe cea a Serbiei între 10 și 11 noiembrie, în playoff, câștigătoarea întâlnirii urmând să joace anul viitor în calificările pentru faza finală a competiției, iar învinsa în Grupa I Căpitanul nejucător Horia Tecău le-a convocat pe Jaqueline Cristian (97 WTA la simplu şi 240 la dublu), Gabriela Ruse (127 WTA la simplu şi 37 la dublu), Irina Bara (190 WTA la simplu şi 130 la dublu), Anca Todoni (259 WTA la simplu şi 858 la ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor