Revine în Superliga după retrogradarea cu Sepsi: „Unul dintre cei mai importanți jucători”

Revine în Superliga după retrogradarea cu Sepsi: „Unul dintre cei mai importanți jucători”

Marius Coman (29 de ani) a fost prezentat oficial la UTA, după ce arădenii au ajuns un acord cu cei de la Sepsi pentru împrumutul atacantului până la finalul acestui sezon. Coman a fost adus de Sepsi de la Corvinul în vara anului 2024, iar în stagiunea precedentă din Superliga, care a culminat cu retrogradarea formației din Sfântu Gheorghe, atacantul a bifat 38 de apariții, timp în care a marcat 4 goluri și a oferit două pase decisive. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor