Revenire la FCSB după 6 luni de absență » Va fi apt pentru derby-ul cu Dinamo

Revenire la FCSB după 6 luni de absență » Va fi apt pentru derby-ul cu Dinamo

Mihai Lixandru se va afla în lotul celor de la FCSB în derby-ul cu Dinamo, programat duminică, 30 martie, pe Arena Națională. Mijlocașul de 23 de ani este foarte aproape de revenirea pe teren la șase luni distanță de la accidentarea gravă suferită în meciul cu PAOK, de la Salonic, scor final 0-1, din faza grupelor Europa league. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor