Revenire de senzație după 7 ani: „Vreau să mă întorc aici. Am fost la câteva meciuri ale FCSB-ului, am o relație bună cu MM Stoica”

Revenire de senzație după 7 ani: „Vreau să mă întorc aici. Am fost la câteva meciuri ale FCSB-ului, am o relație bună cu MM Stoica”

Rămas fără echipă din luna mai, Jugurtha Hamroun (34 de ani), fost la FCSB, a declarat că își dorește să revină în fotbalul românesc și a anunțat că este în discuții cu „câteva cluburi” din Superligă. Algerianul este gata să revină în fotbalul românesc, după ce a mai evoluat pentru Oțelul Galați și FCSB în trecut. Jugurtha Hamroun: „O să încerc să revin în România în iarna asta. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor