Restructurări masive! A anunțat că dă afară 11 jucători

Restructurări masive! A anunțat că dă afară 11 jucători

CS Tunari a renunțat la 11 dintre jucătorii care au făcut parte din lotul divizionarei B. Clubul a anunțat într-un comunicat lista de jucători care vor pleca. „Arsenal Tunari a încheiat raporturile contractuale pe cale amiabilă cu jucătorii Fustar Ivan, Mihăescu Licuță, Stoian Adrian, Stoian Alexandru, Rogac Radu, Gheorghe Alexandru, Despa Denis, Despa Alexandru, Mitrică Luca, Geantă Mario și Novac Daniel. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor