Reporterii GSP s-au aflat în Sala Polivalentă din „Ștefan cel Mare” și au surprins toate detaliile petrecute în timpul meciului Dinamo - Petrolul

Reporterii GSP s-au aflat în Sala Polivalentă din „Ștefan cel Mare” și au surprins toate detaliile petrecute în timpul meciului Dinamo - Petrolul

După ce Comisia de Disciplină a decis ca doar copiii mai mici de 14 ani să aibă acces pe stadion la meciul cu Petrolul, din a doua rundă a play-off-ului, fanii lui Dinamo s-au strâns în Sala Polivalentă din „Ștefan cel Mare”. Reporterii GSP au fost la fața locului și au surprins toate detaliile. UPDATE. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor