Rednic râde de propriul jucător după o ratare uluitoare: „El e Omondi, le are cu astea”

Rednic râde de propriul jucător după o ratare uluitoare: „El e Omondi, le are cu astea”

Antrenorul Mircea Rednic (62 de ani) a tras concluziile, după ce UTA a remizat pe terenul celor de la Petrolul, scor 1-1, în runda cu numărul 5 a play-out-ului din Superliga. Rednic nu este mulțumit de remiza obținută de arădeni în acest meci. Acesta spune că UTA a făcut cel mai bun meci jucat în deplasare în acest sezon, dar marile ratări au făcut ca echipa „Puriului” să plece cu un singur punct de la Ploiești. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor