Reacție vehementă după Sepsi - FCSB: „Aș schimba 10 jucători, nu suntem bine la cap”. Pleacă antrenorul?

Reacție vehementă după Sepsi - FCSB: „Aș schimba 10 jucători, nu suntem bine la cap”. Pleacă antrenorul?

Attila Hadnagy (44 de ani), directorul general al clubului Sepsi, a intervenit telefonic la GSP Live pentru a analiza duelul pierdut de covăsneni cu FCSB, 0-1 în runda a 11-a din Liga 1. Sepsi are un start slab de sezon, clubul din Sfântu Gheorghe ocupă abia locul 13, înregistrând până acum 3 victorii, două remize și 6 eșecuri. VIDEO. Attila Hadnagy, după Sepsi - FCSB: „Aș schimba 10 jucători. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor