Rațiu începe anul cu stângul » La un pas de-un penalty!

Rațiu începe anul cu stângul » La un pas de-un penalty!

Andrei Rațiu a fost integralist la Rayo, în meciul cu Getafe (1-1), însă în presa spaniolă a primit note contradictorii. În primul meci al anului, Andrei Rațiu a avut două momente importante. În minutul 12, jucătorii lui Getafe au solicitat un penalty la o acțiune periculoasă a internaționalului român în propriul careu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor