Rapidistul Kader Keita a fost trimis în judecată pentru ucidere din culpă și părăsirea locului accidentului » Ce pedeapă riscă

Rapidistul Kader Keita a fost trimis în judecată pentru ucidere din culpă și părăsirea locului accidentului » Ce pedeapă riscă

Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 a anunțat oficial astăzi că ancheta în cazul lui Kader Keita (25 ani) a fost finalizată și că acesta a fost trimis în judecată, procesul urmând să primească în curând un prim termen. Pentru că, fiind vorba de un dosar în care sunt prevăzute măsuri restrictive, fotbalistul fiind în continuare sub control judiciar, astfel de cazuri se judecă în regim de urgență. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor