PSG, furioasă după ce 2 jucători s-au accidentat la echipa națională a Franței! Dugarry ripostează: „E doar vina clubului”

PSG, furioasă după ce 2 jucători s-au accidentat la echipa națională a Franței! Dugarry ripostează: „E doar vina clubului”

PSG și-a exprimat dezamăgirea după ce doi dintre jucătorii săi importanți au suferit accidentări în timp ce jucau pentru Franța. Oficialii clubului sunt furioși fiindcă Ousmane Dembele și Desire Doue s-au accidentat în timpul convocării la echipa națională a Franței. Dembele a suferit o leziune la coapsă, în timp ce Doue s-a confruntat cu o accidentare la gambă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor