Problemele echipei fără salarii plătite de 3 luni continuă! Și-a ANULAT următorul meci în semn de protest

Problemele echipei fără salarii plătite de 3 luni continuă! Și-a ANULAT următorul meci în semn de protest

Divizionara secundă CSM Focșani se află pe marginea prăpastiei. Echipa pare să nu găsească soluții de a depăși o perioadă extrem de complicată, iar acum a luat decizia de a-și anula meciul amical pe care îl avea programat sâmbătă, 16 noiembrie, în pauza competițională dedicată partidelor echipei naționale. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor