Probleme pentru vedeta de la FCSB: „E cel mai bun, dar a jucat bolnav cu Rapid”

Probleme pentru vedeta de la FCSB: „E cel mai bun, dar a jucat bolnav cu Rapid”

Mihai Stoica, managerul general de la FCSB, a dezvăluit că extrema Florinel Coman (25 de ani) a avut probleme medicale în meciul cu Rapid, 1-2. Oficialul roș-albaștrilor a vorbit despre prestația ștearsă din derby-ul de pe Arena Națională a vedetei de la FCSB. Și a dezvăluit că a avut probleme de sănătate. Florinel Coman, cu probleme în meciul cu Rapid „Coman a jucat bolnav, cu o răceală groaznică. În momentul în care tuşea, îl durea capul. Foarte rău s-a simţit. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor