Probleme de lot în lupta pentru salvarea de la retrogradare » Moralul nu e afectat: „Am cea mai bună echipă din România!”

Probleme de lot în lupta pentru salvarea de la retrogradare » Moralul nu e afectat: „Am cea mai bună echipă din România!”

Îmbujorată după succesul de sâmbătă, cu FC Voluntari, Politehnica Iași este plină de optimism înaintea duelului cu Universitatea, de la Cluj. Moldovenii au declarat că merg la victorie pe terenul unei grupări care a pierdut ultimele trei partide oficiale: 1-2 cu Petrolul Ploiești, acasă, în campionat, 1-2 în Cupă, cu Oțelul, la Galați, și 0-1 cu Oțelul, tot în deplasare, în campionat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor