Primul transfer oficial al anului în Superliga: „Cel mai bun mijlocaș”

Primul transfer oficial al anului în Superliga: „Cel mai bun mijlocaș”

Teodor Lungu (30 de ani), mijlocaș central, a fost prezentat oficial la Unirea Slobozia. Jucătorul moldovean a semnat pe un an și jumătate. Este primul transfer oficial al anului 2026 în Superliga. Lungu a jucat ultima dată la Petrocub, alături de care a câștigat titlul în Moldova în 2024. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor