Primele victime ale lui Adrian Mititelu, după ratarea play-off-ului cu FCU Craiova: a dat afară doi dintre cei mai importanți fotbaliști din lot!

Primele victime ale lui Adrian Mititelu, după ratarea play-off-ului cu FCU Craiova: a dat afară doi dintre cei mai importanți fotbaliști din lot!

FCU Craiova a anunțat astăzi despărțirea de doi fotbaliști de bază din lot. Este vorba despre fundașul dreapta Radu Negru (25 de ani) și aripa stângă Andrei Dragu (25). Cei de la FCU Craiova au ratat prezența în play-off-ul din Liga 2 și și-au luat gândul de la promovarea în Superliga în acest sezon. În acest context, oltenii au decis să se despartă de Radu Negru și Andrei Dragu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor