Primele nemulțumiri din Giulești, la adresa lui Neil Lennon: „Nu arătam a echipă” » Întrebarea la care Victor Angelescu nu a vrut să răspundă

Primele nemulțumiri din Giulești, la adresa lui Neil Lennon: „Nu arătam a echipă” » Întrebarea la care Victor Angelescu nu a vrut să răspundă

Victor Angelescu și-a manifestat prima nemulțumire la adresa lui Neil Lennon. Acționarul minoritar al Rapidului i-a reproșat tehnicianului nord-irlandez că alb-vișiniii nu s-au comportat ca o echipă în primele trei etape ale Superligii. Angelescu a ajuns la concluzia că Rapid a arătat prea puțin pentru obiectivele sale de a se bate la cupele europene sau de a câștiga campionatul. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor