Prima reacție de la FCSB, după tragerea la sorți: „Am țipat în casă!”

Prima reacție de la FCSB, după tragerea la sorți: „Am țipat în casă!”

Mihai Pintilii, parte din staff-ul lui FCSB, a comentat tragerea la sorți pentru grupa de Europa League. Campioana României le va înfrunta pe Rangers (deplasare), Manchester United (acasă), PAOK (deplasare), Olympiacos (acasă), Midtjylland (acasă), Qarabag (deplasare), Hoffenheim (deplasare) și RFS (acasă). FCSB s-a calificat în grupa de Europa League, în primul sezon după modificarea radicală a competițiilor europene intercluburi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor