Prima înfrângere pentru Inter Miami în acest sezon » Lionel Messi nu a prins niciun minut

Prima înfrângere pentru Inter Miami în acest sezon » Lionel Messi nu a prins niciun minut

Fără Lionel Messi, Inter Miami a pierdut pentru prima dată în noul sezon din MLS, fiind învinsă de CF Montreal, 2-3. Cu starul argentinian lăsat în afara lotului, pentru a se odihni, și cu Luis Suarez și Sergio Busquets pe bancă la începutul mecilui, Inter Miami a fost învinsă în runda a patra a sezonului din MLS. VIDEO. Inter Miami, înfrângere în MLS Canadienii au început bine meciul. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor