Presat de conducere, Liviu Ciobotariu recunoaște situația delicată: „Nici eu nu sunt mulțumit”

Presat de conducere, Liviu Ciobotariu recunoaște situația delicată: „Nici eu nu sunt mulțumit”

Sepsi și Rapid au remizat, scor 0-0, în runda cu numărul 16 din Superligă. Liviu Ciobotariu, antrenorul covăsnenilor, a transmis că nu se gândește la plecare în acest moment. Liviu Ciobotariu simte că echipa lui arată mai bine decât în rundele trecute și crede că Sepsi poate ajunge în play-off-ul Superligii.  Liviu Ciobotariu, după Sepsi - Rapid 0-0 „A doua repriză a fost mult mai echilibrată, poate balanța puțin înclinată spre Rapid. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor