Presa din Scoția a ironizat-o în 3 cuvinte pe FCSB după dezastrul cu Rangers

Presa din Scoția a ironizat-o în 3 cuvinte pe FCSB după dezastrul cu Rangers

Presa din Scoția a ironizat-o pe FCSB după meciul cu Rangers, scor 0-4, din etapa a treia a grupei unice din Euroapa League. FCSB a fost spulberată pe Ibrox, iar scoțienii nu au avut milă de FCSB. „Dați-le o pauză”, au titrat cei de la Scottish Sun. Ce a scris presa din Scoția, după Rangers - FCSB „Rangers a învins-o pe FCSB cu 4-0 pe Ibrox, depășind dezamăgirea înfrângerii de la Kilmarnock din weekendul trecut și reluându-și campania pentru Europa League. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor