Presa din Bosnia, aroganțe după victoria în fața României: „Liniște la București!”

Presa din Bosnia, aroganțe după victoria în fața României: „Liniște la București!”

Imediat după România - Bosnia 0-1, partida inagurală a preliminariilor pentru Campionatul Mondial din 2026, presa de la Sarajevo a reacționat. „Tricolorii”, decepție în debutul calificărilor pentru Campionatul Mondial din Statele Unite ale Americii, Mexic și Canada. Bosnia s-a impus cu scorul de 1-0, unica reușită a partidei fiind reușită de Gigovic în minutul 14. Elevii lui „Il Luce” au intrat greu în partidă, irosind mai multe șanse uriașe de gol. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor