Poli Iași, aproape de a se face râs cu locul 9 din Liga 3

Poli Iași, aproape de a se face râs cu locul 9 din Liga 3

Divizionara secundă Politehnica Iași, care în vara trecută a anunțat ca obiectiv ferm revenirea în Superliga, a disputat astăzi primul meci amical al anului. Pe terenul sintetic din Copou, formația antrenată de un fost component al Generației de Aur, Tibor Selymes, a trecut de ACS USV Iași, grupare clasată pe locul 9 în Seria 1 a Ligii a 3-a, cu 5-2 (2-2). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor