Pleacă acum și Andrei Gheorghiță? Clubul susține că a bătut palma cu Gigi Becali: „Și-a dat OK-ul”

Pleacă acum și Andrei Gheorghiță? Clubul susține că a bătut palma cu Gigi Becali: „Și-a dat OK-ul”

După ce l-a cedat pe Marius Ștefănescu și e foarte aproape să renunțe și la Malcom Edjouma, FCSB l-ar putea da și pe Andrei Gheorghiță. Extrema de 23 de ani e dorită de Petrolul. Adus în iarna lui 2025, de la Poli Iași, Andrei Gheorghiță ar putea să o părăsească pe FCSB în perioada următoare. Cu trei meciuri jucate în startul acestui sezon, mijlocașul de bandă stânga ar putea ajunge la Petrolul. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor