Peluza Sud Steaua a boicotat meciul de astăzi: „Chiar jucați fotbal și în ziua înmormântării?” + Unde s-au dus fanii

Peluza Sud Steaua a boicotat meciul de astăzi: „Chiar jucați fotbal și în ziua înmormântării?” + Unde s-au dus fanii

Ultrașii Stelei au ales să boicoteze meciul cu Câmpulung, câștigat cu scorul de 1-0, în runda cu numărul cu numărul 13 din Liga 2. Meciul cu Câmpulung s-a suprapus chiar cu funerariile marelui Emeric Ienei. Cunoscuți pentru faptul că sunt prezenți în număr mare la meciurile din deplasare, ultrașii steliști au făcut o excepție de această dată. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor