Pe cine a lăudat Luis Enrique după calificarea lui PSG: „A fost magnific”

Pe cine a lăudat Luis Enrique după calificarea lui PSG: „A fost magnific”

Luis Enrique, antrenorul lui PSG, l-a lăudat pe Gianluigi Donnarumma, portarul echipei franceze, după meciul cu Liverpool din optimile Ligii Campionilor (1-0, 1-1 la general, 4-1 după penalty-uri). Donnarumma a apărat două penalty-uri în fața jucătorilor de la Liverpool. Nunez și Curtis Jones nu l-au putut învinge pe italian, care a ajutat-o pe PSG să ajungă în sferturile Ligii Campionilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor