Patronul milionar care merge cu metroul în București! „Ca să vii cu mașina în Pipera trebuie să fii un pic obraznic”

Patronul milionar care merge cu metroul în București! „Ca să vii cu mașina în Pipera trebuie să fii un pic obraznic”

Valeriu Iftime, patronul celor de la FC Botoșani are o avere estimată la 25 de milioane de euro. Invitat la emisiunea „Prietenii lui Ovidiu”, omul de afaceri și viitorul președinte al Consiliului Județean Botoșani a explicat motivele pentru care atunci când ajunge la București circulă cu metroul și cu transportul în comun. - Domnule Iftime, sunteți un om modest. Inclusiv aici la emisiune ați venit cu metroul.- Da, da. Eu merg cu metroul în București. Este extraordinar. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor