Patronul din Superliga a făcut show după meciul de luni: „Am băut un pahar de vin azi, nu cinci”

Patronul din Superliga a făcut show după meciul de luni: „Am băut un pahar de vin azi, nu cinci”

Valeriu Iftime (65 de ani), patronul celor de la FC Botoșani, a avut o reacție exuberantă, după ce echipa lui a câștigat fără drept de apel disputa de luni seara, cu Unirea Slobozia, scor 4-0, contând pentru runda a 3-a din Superliga. Acesta a savurat din plin succesul obținut în fața unei echipe care câștigase cu 6-1 runda precedentă și nu a ezitat să spună despre Unirea Slobozia că este o echipă „slabă tare”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor