Ovidiu Ioanițoaia a făcut praf doi jucători de la FCSB: „Unul e mediocru, altul e umflat”

Ovidiu Ioanițoaia a făcut praf doi jucători de la FCSB: „Unul e mediocru, altul e umflat”

Ovidiu Ioanițoaia, directorul Gazetei Sporturilor, i-a criticat pe Marius Ștefănescu și Daniel Bîrligea, după Farul - FCSB 1-1. Ștefănescu a fost scos la pauză de Gigi Becali, care a declarat că a vrut să-l odihnească pentru meciul cu Universitatea Craiova de miercuri, din Cupa României. Bîrligea a ieșit în minutul 73, iar patronul roș-albaștrilor l-a criticat în termeni duri la GSP Live. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor