Ovidiu Burcă: „Suntem aproape de play-off, din păcate nu stăm doar la mâna noastră. Trebuie să câștigăm tot!”

burcă, dinamo, brașov


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor