„O să mai fiți acționar la Dinamo în viitor?” » Ionuț Negoiță a replicat tranșant: „Să vă spun cât am pierdut acum, cu insolvența”

„O să mai fiți acționar la Dinamo în viitor?” » Ionuț Negoiță a replicat tranșant: „Să vă spun cât am pierdut acum, cu insolvența”

Ionuț Negoiță, cel care a renunțat la pachetul majoritar al lui Dinamo 2020, este în continuare alături de formația alb-roșie, dar în calitate de sponsor. La un an de la începerea parteneriatului, Ionuț Negoiță și Andrei Nicolescu au susținut azi o conferință de presă comună. Iar omul de afaceri a declarat că nu are de gând să revină în funcția de acționar. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor