O echipa de tradiție din România revine în fotbal! Anunțul fostului patron: „O să revenim foarte curând, sub o formă independentă”

O echipa de tradiție din România revine în fotbal! Anunțul fostului patron: „O să revenim foarte curând, sub o formă independentă”

Vasile Șiman, fostul patronul de la Sportul Studențesc, a anunțat revenirea lui, dar și a echipei în fotbal. În anul 2017, Sportul Studențesc s-a retras din Liga 4. Acum Vasile Șiman a anunțat că echipa nu s-a desființat, ci a luat doar o pauză. Sportul Studențesc revine Patronul a dezvăluit că echipa o să revină în fotbalul românesc foarte curând, dar sub o altă formă, una independentă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor