O atletă care a participat la maratonul de la Jocurile Olimpice de la Paris a murit după ce a fost incendiată de iubitul ei! Fata ei a fost martoră la teribilul incident

O atletă care a participat la maratonul de la Jocurile Olimpice de la Paris a murit după ce a fost incendiată de iubitul ei! Fata ei a fost martoră la teribilul incident

Rebecca Cheptegei (33 de ani), o atletă din Uganda care a participat la maratonul de la Jocurile Olimpice de la Paris, a murit după ce a fost incendiată de propriul iubit! Ea se clasase pe locul 44 . Rebecca Cheptegei (33 de ani) a fost stropită cu benzină și incendiată de iubitul ei din Kenya, potrivit Comitetului Olimpic din Uganda. Rebecca Cheptegei, stropită cu benzină și incediată de iubit „Am aflat despre moartea tristă a sportivei noastre olimpic Rebecca Cheptegei... ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor