Numai lui Ianu i se pare că suntem ultimii oameni de pe pământ

Numai lui Ianu i se pare că suntem ultimii oameni de pe pământ

Un fost fotbalist submediocru e scârbit de România și de Florinel Coman și de Hagi. Chiar există o plăcere în a ne simți slabi, neserioși? Sigur, fotbalul românesc nu este într-un moment foarte bun. Știm toți că avem un campionat slab, știm că naționala a obținut rezultate mai bune decât ar fi meritat fiindcă a ajutat-o norocul. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor