„Nu se poate așa ceva!” » Laszlo Dioszegi, prima reacție după ce Sepsi a pierdut în Liga 2 la „masa verde”

„Nu se poate așa ceva!” » Laszlo Dioszegi, prima reacție după ce Sepsi a pierdut în Liga 2 la „masa verde”

Sepsi OSK a pierdut la „masa verde” meciul cu Chindia Târgoviște, din prima etapă a noului sezon din Liga 2, iar patronul covăsnenilor, Laszlo Dioszegi (53 de ani), s-a arătat extrem de dezamăgit, motiv pentru care ia în calcul să facă un pas în spate și să se preocupe de problemele de sănătate. Scorul de pe teren a fost 1-1, stabilit la capătul unei partide în care covăsnenii au comis o gafă greu de imaginat la un asemenea nivel. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor