„Nu mai sunt bun de nimic, venise alături de mine la Voluntari” » Gigi Nețoiu, devastat după decesul lui Dinu Gheorghe

„Nu mai sunt bun de nimic, venise alături de mine la Voluntari” » Gigi Nețoiu, devastat după decesul lui Dinu Gheorghe

Veste tragică în fotbalul românesc. Dinu Gheorghe, fostul președinte al Rapidului și al lui Dinamo, a încetat din viață astăzi, la vârsta de 68 de ani. Acesta a fost găsit fără suflare în locuința sa de către femeia care îi făcea menajul în casă. Gigi Nețoiu, patronul celor de la FC Voluntari, a deplâns decesul fostului conducător din fotbalul românesc, mărturisind că vestea l-a șocat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor