NU e glumă: câte bilete a primit Rapid pentru derby-ul de duminică, cu Dinamo: „Dan Șucu nu a fost de acord”

NU e glumă: câte bilete a primit Rapid pentru derby-ul de duminică, cu Dinamo: „Dan Șucu nu a fost de acord”

A început „războiul” dintre Dinamo și Rapid, cu 4 zile înaintea derby-ului care va avea loc duminică, 22 decembrie, pe Arena Națională, de la 20:00. Andrei Nicolescu, administratorul special al formației de pe locul 2 din Superliga, a anunțat numărul de bilete pe care îl vor primi suporterii rapidiști. Deși inițial cele două părți păreau că vor ajunge la un acord, astfel încât giuleștenii să primească toată peluza (n.r. - aproximativ 8. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor