Nu că ne-au bătut, cum ne-au bătut!

Nu că ne-au bătut, cum ne-au bătut!

Încă e greu să te dezmeticești chiar dacă a trecut deja o noapte și câteva ore după cele întâmplate marți seară, când FCSB a luat-o la vale în La Vella, cu Inter d'Escaldes, după ce a avut 1-0. Au încercat analiști și specialiști să găsească explicații inexplicabilului. Motive, scuze, că probleme fizice, că oboseala de pe avion, de pe autocar, că una, că alta. Cel mai sincer a fost până la urmă Gigi Becali, care a rezumat simplu, „circăraie de fotbal”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor