„Nu ar trebuie să ne punem mintea cu așa ceva. La handbal vin oameni civilizați” » Pintea și Adi Vasile îi taxează pe fanii Rapidului

„Nu ar trebuie să ne punem mintea cu așa ceva. La handbal vin oameni civilizați” » Pintea și Adi Vasile îi taxează pe fanii Rapidului

După CSM București - Rapid 31-24, în „optimile” Cupei României la handbal feminin, Crina Pintea și antrenorul Adi Vasile au vorbit despre comportamentul fanilor giuleșteni. În timpul partidei, dar și la interviul de la final, Cristina Neagu, cea mai valoroasă handbalistă a României, a fost înjurată de fanii Rapidului, iar aceștia au fost taxați după meci de Crina Pintea și Adrian Vasile. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor