Noii acționari de la Dinamo NU dau niciun ban! Speră să vândă clubul pe bucăți și le-au dat un mesaj incredibil jucătorilor

Noii acționari de la Dinamo NU dau niciun ban! Speră să vândă clubul pe bucăți și le-au dat un mesaj incredibil jucătorilor

Anunțul despre preluarea clubului de către societatea Red&White a arătat ca o salvare a lui Dinamo, însă firma aceasta nu achită datoriile, conducerea continuă să-i roage pe fotbaliști să accepte amânări pentru obținerea licenței. Dinamo are un proprietar nou, dar problemele rămân cele vechi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor