Nicolae Mușat, despre cea mai mare primă pe care nu a încasat-o: „La 20 minute după meci, deja aveam banii cheltuiți”

Nicolae Mușat, Primă, GSP Live, Steaua, Vaslui, Superliga


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor